Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela zwykła – 03.09.2023

Przeżywamy dzisiaj, uprzedzając jutrzejsze wspomnienie liturgiczne św. Rozalii, odpust parafialny. Równocześnie trwa wizytacja kanoniczna Ks. Bp Mariana Florczyka, którego jeszcze raz serdecznie witamy w gościnnych progach naszej wspólnoty parafialnej.

Po uroczystej sumie wraz z procesją, rozpoczniemy tradycyjny Parafialny Festyn Rodzinny z wieloma atrakcjami, konferansjerem Rafał Zawierucha

Uroczystości odpustowe rozpoczęliśmy w sobotę koncertem pt. „Bo cały świat jest pełen śladów Boga” w wykonaniu naszego Zagnańskiego Chóru Con Passione i Chóru im. Oskara Kolberga w Radomiu, przy tej okazji serdecznie dziękuję, kierownictwu chóru Con Pasionne za organizację wczorajszego koncertu i dzisiejszą oprawę chóralną sumy odpustowej.

W tym miejscu z całego serca dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia święta parafii – odpustu św. Rozalii i włożyli ogrom serca w przygotowanie kościoła, otoczenia i w przygotowanie Festynu, z serca dziękuję a za tydzień dokonam tego szczegółowo.

Dzisiaj z racji Festynu nie ma Mszy św. o godz. 1600!!!

W następną niedzielę, beatyfikacja bohaterskiej rodziny Ulmów, zorganizujemy wyjazd na film o tej rodzinie lub wykupimy możliwość projekcji w Domu Parafialnym.

W tym tygodniu:

I czwartek m-ca Koronka do Krwi Chrystusa

08.09. w piątek – Święto Narodzenia NMP.

Kancelaria parafialna czynna poniedziałek, środa i piątek od 1600 do 1700.

Bóg zapłać I i II gr. Rodzin z Jaworzy za troskę o kościół i ofiarę: I gr. 240 zł. II gr. 160 zł. i zakup śr. czystości. Msza św. w int. tych Rodzin w środę. W sobotę po mszy św. o 800 zapraszamy III gr. Rodz. z Jaworzy.

Przypominam, że przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Wrocławia i Częstochowy w dniach 21-23.09

Niedzielnik 03.09.2023