Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2022

«Panie, naucz nas modlić się, tak jak i Jan nauczył swoich uczniów». A On rzekł do nich: «Kiedy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; – Ojcze nasz, modlitwa, którą znamy od najmłodszych lat a zapewne ciągle nie odkryta. Ojcze – Tatusiu, wielu z nas być może ma problem, aby mówić do Pana Boga – Tatusiu. Gdy przeanalizujemy siedem próśb zawartych w modlitwie Pańskiej i mamy odwagę stanąć w prawdzie, to nie jest oczywistym, że w pełni zrozumieliśmy modlitwę Pana. Do tego Jezus puentuje swoją naukę o modlitwie najważniejszą prośbą o Ducha Świętego – o ileż bardziej Ojciec z nieba udzieli Ducha Świętego tym, którzy Go proszą». Tylko On może nas wprowadzić w głębiny Bożego – Ojcowskiego Serca.

Dzisiaj po każdej z mszy św. poświęcenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary z racji poświęcenia przekażemy na zakup środków transportu polskim misjonarzom.

Adoracja NS – od poniedziałku do piątku od 1700, wtedy jest możliwość spowiedzi.

Kancelaria parafialna czynna w wakacje w poniedziałek i piątek od 1500 – 1630.

Nadal w klubie Wolna Strefa trwają półkolonie dla dzieci i młodzieży. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 1000 – 1600 – zapraszamy. Poszukujemy pracownika etatowego do klubu z wykształceniem lub przygotowaniem pedagogicznym.

Bóg zapłać za troskę o kościół Rodzinom I gr.  z Jaworzy oraz ofiarę 280 zł. W sobotę zapraszam II gr. z Jaworzy.

Do końca tygodnia przyjmuje zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 17.09 – 24.09. 2022 r. W niedzielę ogłoszę, czy się odbędzie.

9.08 będzie u nas 42 Pielgrzymka Diecezji Siedleckiej – a 7.08 przez Jaworze o godz. 800 przejdzie Pielgrzymka z Ostrowca Św. Osoby chętne pomóc w ugoszczeniu pielgrzymów, proszę o kontakt z p. Grażyną Grudziecką.

W czwartek 1830 spotkanie Organizatorów Parafialnego Festynu Rodzinnego

Niedzielnik-2022.07.24