Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022

Jezus przyszedł do jednej wsi. Tam pewna niewiasta, imieniem Marta, przyjęła Go w swoim domu. Bóg potrzebuje gościny ludzkiego serca – zatrzymał się u Przyjaciół w Betanii. Spotkanie u Przyjaciół stało się przyczynkiem, aby pokazać, uświadomić – co jest w życiu najważniejsze, przy całym ludzkim zabieganiu i zatroskaniu. To modlitwa – najlepsza cząstka pozwala nam uporządkować nasze czyny. One są konieczne, jednak potrzeba, wprowadzać hierarchię działań – by się nie okazał, jak mówimy potocznie, że biegamy z pustymi taczkami, lub nie było herezji czynów.

Adoracja NS – od poniedziałku do piątku od 1700, wtedy jest możliwość spowiedzi. W czasie wakacyjnym w niedzielę, to jest praktycznie niemożliwe.

Kancelaria parafialna czynna w trybie wakacyjnym w poniedziałek i piątek od 1500 – 1630.

Nadal w klubie Wolna Strefa trwają półkolonie dla dzieci i młodzieży. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 1000 – 1600 – zapraszamy. Również, gdyby byli chętni Wolontariusze, być może ktoś z rodziców, to takie osoby zapraszamy do współpracy. Poszukujemy pracownika etatowego do klubu z wykształceniem lub przygotowaniem pedagogicznym.

Bóg zapłać za troskę o kościół Rodzinom 4 gr.  z ul. Turystycznej oraz ofiarę 270 zł. W sobotę zapraszam pierwszą gr. z Jaworzy.

Ostatni moment zapisów na pielgrzymkę do Medjugorie. w dniach 17.09 – 24.09. 2022 r. Koszt od 1800 do 2000 zł w zależności od opcji pielgrzymki.

Przez teren parafii 9 sierpnia około godz. 900 będzie przechodziła 42 Piesza Pielgrzymka Diecezji Siedleckiej – przyjmijmy pielgrzymów gościnnie jak to czynimy corocznie.

Niedzielnik 2022.07.17