Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 15.08.2021 r.

Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kwiatów i ziół oraz chlebów, które możemy zabierać do naszych domów. Swoje święto patronalne obchodzi Zespół Ludowy „Jaworzanki”. Członkom Zespołu dziękujemy za zaangażowanie w parafii i życzymy obfitości łask Bożych i nieustannej opieki Matki Bożej Wniebowziętej.

Dziś także po sumie około godz. 13.10 zapraszamy parafian na uroczystość złożenia kwiatów i zniczy przy obelisku upamiętniającym Bohaterów – Żołnierzy Armii Krajowej, którzy 77 lat temu wyruszyli z Zagnańska – Siodeł na pomoc walczącej stolicy.  Pomnik znajduje się po prawej stronie przy drodze do Kielc za Siodłami (przy czerwonym szlaku na Sosnowicy). Zachęcamy do przeczytania dodatku do „Niedzielnika”, który znajduje się również na stronie internetowej parafii.

Bóg zapłać rodz. V gr. z Chrustów za troskę o kościół i ofiarę 160 zł. Msza św. w ich int. w środę o 1800. W sobotę prosimy VI gr. rodzin z Chrustów.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z możliwością spowiedzi z wyjątkiem soboty.

W imieniu pielgrzymów z diecezji siedleckiej składamy serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które przygotowały posiłek dla pielgrzymów.

Łukasz Zygmunt dyrektor Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie zaprasza osoby niesamodzielne, potrzebujące wsparcia, opieki całodobowej lub rehabilitacji, czy też stałego lub czasowego zamieszkania. W ośrodku posiadają szeroki wachlarz działań na rzecz chorych i niepełnosprawnych. Szczegóły w gablocie parafialnej.

Kancelaria parafialna w czasie wakacyjnym czynna w poniedziałki i piątki od godz. 15.00 – 16.30.

Prosimy, aby osoby, które zarezerwowały intencje mszalne o podawanie treści przynajmniej dwa tygodnie przed terminem.

Niedzielnik – dodatek sierpień 2021

Niedzielnik 2021.08.15