Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła – 06.08.2023

Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i brata jego, Jana, zaprowadził ich na górę wysoką, osobno… „Panie, dobrze, że tu jesteśmy… To jest mój Syn umiłowany … Jego słuchajcie…Wstańcie, nie lękajcie się. Słowa klucze: Wyjść na górę, aby spotkać Jezusa. Wejść w osobistą relację z Nim, aby się nie lękać. Zrozumieć sens cierpienia i zmartwychwstania.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne:

9 sierpnia w środę – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy

10 sierpnia w czwartek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

11 sierpnia w piątek – św. Klary, dziewicy

11 sierpnia w piątek – Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

W poniedziałek przez Jaworze ok. 700 – 800 będzie przechodziła Piesza Pielgrzymka z Ostrowca Św. a w środę przez Belno Os. Wrzosy i Zagnańsk ok. 1130 – 1200 Piesza Pielgrzymka z Diecezji Siedleckiej, proszę, aby kontynuować piękną tradycję naszej gościnności.

W następną niedzielę tradycyjne nabożeństwo Fatimskie o godz. 2000 w związku z tym nie będzie mszy św. o godz. 1600.

We wtorek po mszy św. zapraszam Radę Parafialną.

Nie dojdzie do realizacji pielgrzymka do Medjugorie współrealizowana przez parafię, osoby zapisane mogą uczestniczyć w pielgrzymce według informacji i potwierdzonych zapisów u Organizatora. W to miejsce zorganizujemy w tygodniu między 18 a 22.09 – trzydniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Gniezna, Wrocławia i Częstochowy.

Bóg zapłać II gr. Rodzin z ul. Wrzosowej za troskę o kościół i ofiarę 100 zł. Msza św. w int. tych Rodzin w środę. W sobotę po mszy św. o 800 zapraszamy I gr. Rodzin z ul. Turystycznej.

Adoracja Naj. Sakramentu poniedziałek – piątek od godz. 1700 – 1800.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 1500 do 1630.

Niedzielnik 06.08.2023