Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021

W ostatnią niedzielę byliśmy urzeczeni dziełem na rzecz afrykańskiej młodzieży o. Benedykta Pączka. Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy wsparli to dzieło – budowy szkoły muzycznej i edukacji ubogich młodych Afrykańczyków z Bouar w Republice Środkowej Afryki. Ojciec zebrał w trakcie kolekty na Mszach św. i ofiar z cegiełek 11 600 zł. – Reportaż Telewizji Polskiej o Ojcu Benedykcie i powstającej szkole muzycznej w Afryce

Bóg zapłać Radzie Parafialnej, Rycerzom Kolumba, służbie liturgicznej, Jaworzankom, Druhom OSP Chrusty, pocztom sztandarowym i chorągwiom, Różom Różańcowym, dzieciom sypiącym kwiaty, p. Ewie Maruszak goszczącą młodzież, p. Markowi Pawlikowi za relację fotograficzną (która znajduje się w galerii), p. Pawłowi Lulkowi, szczególnie p. Elżbiecie Ślewa za nieocenioną pomoc w kościele. Kapłanom koncelebrującym z O. Benedyktem sumę odpustową i kapłanom uczestniczącym w naszym odpuście. Uczczenie św. Rozalii z wdzięcznością za jej wstawiennictwo przed Bogiem mogło mieć tak głęboki modlitewny wymiar dzięki Waszej obecności i modlitwie. Bóg zapłać.

Spotkanie dzieci klas III i ich rodziców dziś po Mszy św.  o godz. 1000 oraz kandydatów do bierzmowania – uczniów klas VIII i ich rodziców po Mszy św. o 1600.

Dziś rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania w Polsce. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych wszystkich, którzy są odpowiedzialni za dzieło wychowania dzieci i młodzieży.

Jutro zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Przynosimy lampiony na procesję.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 z możliwością spowiedzi z wyjątkiem soboty.

Bóg zapłać Rodzinom II gr. z Gruszki za troskę o kościół i ofiarę 110 zł. Msza św. w int. tych rodzin w środę o godz. 1800. W sobotę zapraszamy III gr. rodzin z Gruszki.

Kancelaria parafialna we wrześniu: poniedziałki, środy i piątki od 1500–1630.

Niedzielnik 2021.09.12