Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021 r

Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa; On napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich – w Chrystusie. Często podobni jesteśmy małym dzieciom, które zobaczywszy na półce sklepowej jakąś rzecz, usilnie proszę rodzica o zakup. Szukamy spełnienia w posiadaniu. Gdy nabędziemy to nie raz jest tak, że nie potrafimy rozpakować, bo już jesteśmy na ten moment spełnieni. Jednak za chwilę znowu kolejna pożądliwość i tak w nieskończoność, dopóki pozwalają nam możliwości materialne. W Nim mamy odkupienie przez Jego krew – odpuszczenie występków, według bogactwa Jego łaski. Szczodrze ją na nas wylał w postaci wszelkiej mądrości i zrozumienia … w Nim również – uwierzywszy, zostaliście naznaczeni pieczęcią, Duchem Świętym. W Bogu, rzeczywistej relacji z Jezusem doświadczamy pełni, niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Tobie Boże – powiedział św. Augustyn.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 z możliwością spowiedzi z wyjątkiem wtorku – nabożeństwo Fatimskie i soboty.

We wtorek 13.06 o godz. 2000 nabożeństwo Fatimskie, zapraszam.

Bóg zapłać rodz. VI gr. z Jaworzy za troskę o kościół i ofiarę 270 zł. Msza św. w int. tych rodzin w piątek 16.07. o godz. 1800, gdy będziemy się modlić za przyczyną św. Jana Pawła II. W sobotę zapraszam I gr. rodzin z Chrust.

W dniach 07.08 – 16.08.2021 organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, ostatnia zachęta do naszych parafian Od następnej niedzieli będę prosił o ogłoszenie pielgrzymki w sąsiednich parafiach. Proszę, aby osoby zapisane wcześniej potwierdziły swoją gotowość wyjazdu.

Kancelaria parafialna w czasie wakacyjnym czynna w poniedziałki i piątki od godz. 1500 – 1630.

Bóg zapłać za hojność tych. którzy wsparli poszkodowanych zdarzeniami pogodowymi w zbiórce do puszek zebraliśmy 3274,70 zł. Jak niewiele potrzeba abyśmy sami znaleźli się w tak dramatycznej sytuacji, niech świadczy załamanie pogody w piątek, gdy wiele drzew utraciło swe konary i połamało się na wzgórzu kościelnym stwarzając niebezpieczeństwo dla kościoła i zabudowań parafialnych. Sporo pracy mieli druhowie OSP Chrusty i młodzież, która całą sobotę porządkowała teren. Bóg zapłać.

Niedzielnik 2021.07.11