Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021 r.

«Nie bój się, wierz tylko!» Lęk zabiera człowiekowi jasność umysłu i dystans do problemów. Nierozwiązany problem, może spowodować paraliż serca i woli. Dlatego w doświadczeniu Jezus mówi: Nie bój się, wierz tylko. Wiara to zaufanie, że mój Bóg, jest Bogiem, rzeczy, sytuacji niemożliwych, nie tylko dwa tysiące lat temu uzdrawiał, córkę Jaira, lecz również dzisiaj dokonuje rzeczy niemożliwych. Sytuacja po ludzku bez wyjścia, jest okazją, aby wyznać, że tylko Jezus może rozwiązać to co nierozwiązywalne.

Zapraszam dzisiaj po mszy św. wieczornej na Uwielbienie i Uzdrowienie. Miej tą odwagę, aby przyjść i prosić Jezusa w tym co po ludzku niemożliwe, co wydaje Ci się, że jest nie do zmiany.

We wtorek 29.06. msza św. o godz. 1800 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona na stolicę Apostolską.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 z możliwością spowiedzi.

W tym tygodniu I Czwartek – koronka do Krwi Chrystusa, I Piątek – ksiądz do chorych uda się na zaproszenie rodziny, I Sobota – adoracja od godz. 700.

Bóg zapłać rodz. IV gr. z Jaworzy za troskę o kościół i ofiarę 150 zł. Msza św. w int. tych rodzin w środę o godz. 1800. W sobotę zapraszam V gr. rodzin z Jaworza.

W dniach 08.08 – 17.08.2021 organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, mam nadzieję, że uda nam się wyjechać. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Informację udzielę osobiście odnośnie do wymagań sanitarnych.

Kancelaria parafialna w czasie wakacyjnym czynna w poniedziałki i piątki od godz. 1500 – 1630.

Komunikat ks. Biskupa – pomoc poszkodowanym przez burze. Zbiórka w następną niedzielę do puszek.

Niedzielnik 2021.06.27