Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela zwykła 06.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela zwykła 06.09.2020

Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich». Moc wspólnoty zgromadzonej w imię Pana i dla Jego chwały. Wówczas On jest obecny. Moc modlitwy wspólnoty: jeżeli zgodnie proszą – Ja to spełnię. Taka jest obietnica Boga. Smutne jest życie człowieka, który pozbawia się wspólnoty ludzi wierzących. Odłączyć się od kościoła, to pozbawić się środowiska wiary. Niestety pandemia skonfrontowała wielu wiernych z życiem wiary.

Składam serdeczne podziękowania grupom parafialnym a szczególnie Jaworzankom za dożynkowy wieniec, za dar obecności, modlitwy i zaangażowania w sumę i procesję eucharystyczną. Dziękuję Druhom strażakom. Dziękuję p. Halinie Sykulskiej i Radzie Parafialnej za przygotowanie odpustowego stołu dla naszych gości.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 od poniedziałku do piątku. Wówczas również dni spowiedzi od godz. 1700. W środę zapraszamy rodziców i rodziny dzieci przystępujących do I Komunii św. Dzieci będą miały swoją I spowiedź świętą w czwartek od godz. 1700.

Dzieci przystąpią do I Komunii św. w sobotę o godz. 1200

W tym tygodniu w poniedziałek święto Narodzenia NMP, w niedzielę nabożeństwo do M.B.F. o godz. 1900, nie będzie mszy św. o godz. 1600.

Bóg zapłać II gr. Rodzin ze Ścięgien za troskę o kościół i ofiarę 200 zł.  Msza św. za te Rodziny w środę M.B.N.P. godz. 1800.

Kancelaria parafialna ze względu na remont plebani jest nadal nieczynna. W pilnych sprawach proszę umawiać się telefonicznie.

Przypominam, że dzisiaj jest możliwość honorowego oddawania krwi.

Zachęcam do tego pięknego daru z siebie.

Za tydzień taca inwestycyjna. Zakończyliśmy I etap inwestycji na cmentarzu. Rozpoczęliśmy budowę ogrodzenia na górnym parkingu i trwa bardzo duży remont plebani, właściwie generalny.

W galerii zostały dodane zdjęcia z sumy odpustowej.

Komunikat Kurii w sprawie Powszechnego Spisu Rolnego

Niedzielnik 2020.09.06