Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela zwykła 16.08.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela zwykła 16.08.2020 r.

«Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela». Wydawać by się mogło, że relacja z Jezusem jest czymś ekskluzywnym i zarezerwowana dla nielicznych. Tak można by było sądzić po słowach Jezusa. Jednak serce matki widzi więcej i dalej. Jakby intuicja jej podpowiadała, że Jezus nie może nikogo odtrącić. Wtedy Jezus jej odpowiedział: «O niewiasto, wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak pragniesz!» Od tej chwili jej córka była zdrowa. Ciekawa perspektywa dla tych, którzy dzisiaj są daleko od Pana. Być może odsądzani od wiary i czci. Pan mówi, że przyszedł również do tych co poginęli.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 od poniedziałku do piątku. Zachęcam, znajdźcie chociaż chwilę w tygodniu, aby poprzez osobistą adorację Pana, odnaleźć pokój serca i mądrość decyzji.

Bóg zapłać Rodzinom Barczy za troskę o kościół i ofiarę 220 zł.  Przy tej okazji doinformuję mieszkańców Barczy, że zaksięgowaliśmy na koncie parafii 260 zł. z racji poświęcenia pól. Msza św. w int. tych Rodzin w środę na mszy św. do M.B.N.P. Zapraszam w sobotę po mszy św. o godz. 800 Górki kościelne:(ul. Chełmowa, Spokojna, Pogodna).

Zapraszam Radę Parafialną w środę 19.08 po mszy św. do Domu Parafialnego.

Spotkanie Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. 12.09, będzie 20 sierpnia po mszy św. wieczornej w kościele.

Transmitujemy mszę św. w niedzielę o 1200. W tygodniu ciągła transmisja.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki od 1500 do 1630

Komunikat od Sanepidu

Niedzielnik 2020.08.16