Ważne komunikaty

Życzenia

 

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo…  A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. Tajemnica obecności Boga wśród nas. Ten, który stworzył wszystko, od nikogo nie zależny, podporządkował się woli Ojca i wszedł w same sedno ludzkiego losu – uniżył samego siebie.

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście, te piękne święta Bożego Narodzenia niosą nam zadumę nad niepojętą miłością Boga, który stał się jednym z nas, zarazem nic nie tracąc ze swojego Bóstwa. Stając się bezbronnym i zależnym człowiekiem z Maryi Dziewicy, poddał się pielęgnującym dłoniom świętych Rodziców. Wszedł w najgłębszy dialog z człowiekiem, aby ten podjął dialog ze swoim Bogiem, który od spotkania ze sobą w Jezusie Chrystusie, pragnie prowadzić człowieka do dialogu miłości z bliźnim.

My Wasi duszpasterze, życzymy Wam, tego niezwykłego spotkania z Emanuelem – Księciem Pokoju w sanktuarium własnego serca i sakramentu miłości – Eucharystii. Niech te osobiste spotkanie prowadzi Was, do pełnych pokoju i miłości, wzajemnych spotkań. Niech Boża Dziecinna zawsze znajduje w Waszych sercach i Rodzinach, bezpieczne schronienie a dar obecności Boga w Waszym życiu, niech będzie rękojmią obfitego błogosławieństwa w Nowym Roku.